دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آن با فرمت word

مبانی نظری یادگیری,ادبیات نظری یادگیری,چارچوب نظری یادگیری,فصل دوم پایان نامه یادگیری,خرید مبانی نظری یادگیری

دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آن با فرمت word خرید و دانلود فصل دوم پایان نامه و ادبیات نظری ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آندانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آن با فرمت word|42101847|golden|مبانی نظری یادگیری,ادبیات نظری یادگیری,چارچوب نظری یادگیری,فصل دوم پایان نامه یادگیری,خرید مبانی نظری یادگیری
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آن با فرمت word می باشد.

دانلود چارچوب و مبانی نظری در مورد ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آن با فرمت word

خرید و دانلود فصل دوم پایان نامه و ادبیات نظری ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آن با فرمت docx در قالب 91 صفحه ورد


مشخصات فایل
تعداد صفحات91
حجم168/636 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdoc

توضیحات کامل

خرید و دانلود فصل دوم پایان نامه و ادبیات نظری ماهیت یادگیری و سبک های مختلف آن با فرمت docx در قالب 91 صفحه ورد بصورت کامل و جامع با قابلیت ویرایش

می توان سبک یادگیری را به عنوان روشی که یادگیرنده خود آن را به روش های دیگر ترجیح می دهد تعریف کرد. به همین سبب، بعضی از روانشناسان پرورشی، از جمله و ولفلک (2004)، اصطلاح ترجیح یادگیری را بهتر از سبک یادگیری می دند و برای آن تعریف زیر را به دست داده است : «راه های موردپسند فرد برای مطالعه و یادگیری، مانند استفاده از تصاویر جای کتاب، کار کردن با دیگران به عوض تنها کار کردن، یادگیری موقعیت های ساختارمند در مقابل موقعیت های غیر ساختارمند، و ...» (سیف، علی اکبر، 1379؛ ص 258)


نکته ای که باید در اینجا یادآور شویم این است که، به خلاف هوش و استعداد که توانایی هستند، سبک یادگیری توانایی نیست. از این رو سبک یادگیری به این که یادگیرنده چگونه یاد می گیرد، اشاره می کند نه این که به چه خوبی از عهده ی یادگیری برمی آید. اصطلاح دیگری که در متون روانشناسی پرورشی و روانشناسی یادگیری مورد استفاده قرار می گیرد، سبک شناختی است. سبک شناختی را عمدتاً به عنوان روشی که یادگیرنده به کمک آن اطلاعات را پردازش می کند« (Festc; 2005; P 404)

فهرست مطالب

یادگیری

تعریف یادگیری

سبک های یادگیری

انواع سبک های یادگیری

ماهیت یادگیری

مفهوم یادگیری الکترونیکی

مدل های یادگیری در محیط های الکترونیکی وب

مدل های مختلف فضاهای یادگیری

مدل های یادگیری شبکه ای

یادگیری در کلاس های آینده

منابع


"