پاورپوینت بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی

دانلود پاورپوینت بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی,بررسی بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی,پاورپوینت جامع و کامل بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی,کاملترین پاورپوینت بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش) قسمتی از متن پاورپوینت : تعداد اسلاید : 14 صفحه بررسی تطبیقی کارکرد بانكهای سرمایهگذاری با سایر نهادهای مالی بانک تجاری و انواپاورپوینت بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی|40228178|golden|دانلود پاورپوینت بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی,بررسی بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی,پاورپوینت جامع و کامل بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی,کاملترین پاورپوینت بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت بررسی تطبیقی کارکرد بانکهای سرمایه گذاری با سایر نهاد‌های مالی می باشد.

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 14 صفحه

بررسی تطبیقی کارکرد بانك‌های سرمایه‌گذاری با سایر نهاد‌های مالی بانک تجاری و انواع آن
شرکت‌های سرمایه‌گذاری
شرکت‌های کارگزاری
بانک‌های سرمایه‌گذاری
مدل‌ها و آرایش صنعت خدمات مالی
مقایسه تطبیقی کاکرد‌ها و خدمات
فهرست مطالب بانك تجاری(commercial bank).
یك نهاد سپرده پذیر است كه به واسطه گری پول تحت نظارت بانك مركزی می پردازد و عنصر اصلی در صنعت خدمات مالی می باشد درآمد بانك از محل تفاوت سود تسهیلات و سپرده وكارمزدارائه خدمات می باشد. خدمات این نهاد در دو بخش خرده‌فروشی (retail banking) و خدمات بانکداری شرکتی((corporate banking ارائه می گردد. ولی این نهادها بیشتر به دلیل ارائه خدمات خرد به بانکهای تجاری معروف هستند و خدمات شرکتی بیشتر در حوزه بانکهای شرکتی و سرمایه گذاری مطرح می شود. بانك تجاری طبقه‌بندی زیر از بانك‌ها نتیجه چگونگی شرایط اقتصادی ، سابقه بانک‌ها و قوانین و مقررات حاکم بر آنها می باشد.
بانك تجاری(commercial bank)
بانك مشاركتی: (cooperative banking)
بانك بازرگانی(merchant bank)
بانك صنعتی(industrial bank)
بانك رهنی(mortgage bank)
بانك توسعه‌ای(Development bank)
بانك‌ها به اعتبار شكل حقوقی به 3 دسته بانك‌های دولتی، خصوصی و تعاونی تقسیم می شوند.
انواع بانك های تجاری شركتهای سرمایه گذاری شركتهایی كه اوراق بهادار را برای خود و به قصد سود آوری خریداری می كنند
در صورتیكه رویكرد سرمایه گذاری مدیریت و بنگاهداری در یك یا چند رشته تخصصی باشد هلدینگ سرمایه گذاری ودر غیر اینصورت شركت سرمایه گذاری می باشد. شركت های سرمایه گذاری با سرمایه متغیر(open end funds):
مثال عمده صندوق های سرمایه گذاری مشترک
شركت های سرمایه گذاری با سرمایه ثابت(closed end funds)
مثال عمده شرکت های سرمایه گذاری که سهام منتشز کرده اند.
یونیت تراست(unit trust)


انواع شركت های سرمایه گذاری: نهاد مالی كه واسطه گری اوراق بهادار را به حساب مشتریان و تحت نظارت سازمان بورس انجام می دهد و جزء صنعت خدمات مالی می باشد
این نوع شركت‌ها در طبقه بندی كلان شركت‌های موجود در صنعت خدمات مالی تحت عنوان شركت‌های اوراق بهادار(securities firm) می‌آیند. شرکت‌های کارگزاری 1- Brokers- Dealers:
2- Full –line Firms:
برای مثال( كارگزاری مریل لینچ )
3- :Discount Brokers
برای مثال : (Charles Schwab)
4- Electronic Securities Trader :
مثال: (Saxo Bank كه یك شركت تسهیل‌كننده معاملات بزرگ الكترونیكی است.) انواع شرکت‌های کارگزاری " بانکداری سرمایه‌گذاری عبارتست از خرید یا تعهد خرید اوراق‌بهادار از قبیل اوراق مشارکت و سهام از طرف یک سازمان مالی که این اوراق را دوباره به دسته های کوچک تقسیم نموده و به امید نفع به فروش می رساند. معمولاً وقتی از بانك های سرمایه گذاری استفاده می‌شود که بخواهند اوراق‌بهادار جدید را به فروش برسانند. "

توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.