پاورپوینت خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم

خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم, دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم, پاورپوینت در مورد خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم, تحقیق خل,,,

دانلود ، با فرمت ppt و در 172 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: مفهوم انقلاب واژه(( ((Revolution از اصطلاحات علم اختر شناسی بوده که به معنای چرخش دورانپاورپوینت خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم|39040468|golden|خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم, دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم, پاورپوینت در مورد خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم, تحقیق خل,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت خلاصه کتاب انقلاب اسلامی ایران تالیف جمعی از نویسندگان ویراست چهارم می باشد.

دانلود ،
با فرمت ppt و در 172 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
مفهوم انقلاب
واژه(( ((Revolution از اصطلاحات علم اختر شناسی بوده که به معنای چرخش دورانی افلاک و بازگشت سیاره گان به جای اول به کار می رفته است اما امروزه در مورد مسائل گوناگونی مانند انقلاب صنعتی،اجتماعی، فکری و... به کار می رود منظور از انقلاب در این کتاب انقلابهای اجتماعی وبزرگ است.
عوامل انقلاب
1.نارضایتی عمیق از وضع موجود
2.ظهور وگسترش ایدئولوژی (های) جدید جایگزین
3.گسترش روحیه انقلابی
4.رهبری ونهادهای بسیج گر
عناصر انقلاب
1.شرکت توده ها (مردمی بودن)
2.وجود عنصر خشونت
3.تغییر ساختارهای اجتماعی –سیاسی جامعه
تفاوت انقلاب با دیگر پدیده ها 1.رفرم
رفرم به تغییرات تدریجی وجزئی که از سوی حاکمان به صورت قانونی ومسالمت آمیزانجام پذیرد گفته میشود.رفرم بر خلاف انقلاب از سوی رژِیم سیاسی حاکم تحقق می پذیرد واموری مانند بسیج توده ای،تغییر رژِیم سیاسی وخشونت در آن راه ندارد .