پاورپوینت بیمه و ریسک

بیمه و ریسک, دانلود پاورپوینت بیمه و ریسک, پاورپوینت در مورد بیمه و ریسک, تحقیق بیمه و ریسک, پاورپوینت درباره بیمه و ریسک, پاورپوینت راجع به بیمه و ریسک, پاورپوینت آماده بیمه و ریسک, تحقیق در مورد بیمه و ریسک, ppt , pdf , تحقیق با موضوع بیمه و ریسک, ,,,

دانلود ، با فرمت ppt و در 27 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از پاورپوینت :بیمه چیست تعریف واحدی از بیمه وجود ندارد.بیمه از دیدگاه رشته های علمی مختلف از جمله حقوق ،اقپاورپوینت بیمه و ریسک|39038313|golden|بیمه و ریسک, دانلود پاورپوینت بیمه و ریسک, پاورپوینت در مورد بیمه و ریسک, تحقیق بیمه و ریسک, پاورپوینت درباره بیمه و ریسک, پاورپوینت راجع به بیمه و ریسک, پاورپوینت آماده بیمه و ریسک, تحقیق در مورد بیمه و ریسک, ppt , pdf , تحقیق با موضوع بیمه و ریسک, ,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت بیمه و ریسک می باشد.

دانلود ،
با فرمت ppt و در 27 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از پاورپوینت :بیمه چیست
تعریف واحدی از بیمه وجود ندارد.بیمه از دیدگاه رشته های علمی مختلف از جمله حقوق ،اقتصاد،تاریخ،علوم آماری ،تئوری ریسک و جامعه شناسی می تواند تعریف گردد.
اما کمیسیون واژه گذاری انجمن ریسک و بیمه امریکا پس از مطالعه دقیق ،بیمه را چنین تعریف کرده است:
بیمه ترکیب خسارت های احتمالی به وسیله انتقال بعضی از ریسک ها به بیمه گران است که قبول می کنند برخی از خسارت ها را جبران یا مزایای نقدی دیگری را برای حادثه اتفاق افتاده پرداخت کنند یا خدماتی که مرتبط با ریسک است را ارائه نمایند.
ویژگی های اساسی بیمه
1- ترکیب خسارت ها
2- پرداخت خسارت اتفاقی
3- انتقال ریسک
4- جبران غرامت
ترکیب خسارت ها : ترکیب یا تسهیم خسارات ها در واقع قلب و اساس کار بیمه است،تسهیم عبارت از تقسیم کردن خسارت های تحمیل شده به چند نفر ،میان همه اعضای گروه است به طوری که در این فرایند میانگین خسارت،جایگزین خسارت واقعی گردد.
پرداخت خسارت های اتفاقی :دومین ویژگی بیمه پرداخت خسارت های اتفاقی است خسارت اتفاقی آن است که از قبل تعیین نگردیده وپیش بینی نشده باشد و به صورت شانس به وجودآید .به عبارت دیگر باید خسارت برحسب حادثه به وجود بیاید.