تحقیق در مورد ازدواج و افسانه هاي عشقي

مقاله در مورد ازدواج و افسانه هاي عشقي,تحقيق درباره ازدواج و افسانه هاي عشقي,پاورپوينت ازدواج و افسانه هاي عشقي,پروژه ازدواج و افسانه هاي عشقي

قسمتی از متن: چرا برخي از روابط سرانجام خوبي ندارند؟ 1)شما با فرد مناسب بوده ولي طرز صحيحي مهر نمي ورزيد. شما و همسرتان از عادتهاي ارتباطي ضعيفي برخوردار هستيد. به درستي نمي دانيد كه چطور صميميت واقعي توليد كنيد . چيزي را مي خواهيد مطالبه نمي كنيد و تحقیق در مورد ازدواج و افسانه هاي عشقي|39016891|golden|مقاله در مورد ازدواج و افسانه هاي عشقي,تحقيق درباره ازدواج و افسانه هاي عشقي,پاورپوينت ازدواج و افسانه هاي عشقي,پروژه ازدواج و افسانه هاي عشقي
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق در مورد ازدواج و افسانه هاي عشقي می باشد.

قسمتی از متن:
چرا برخي از روابط سرانجام خوبي ندارند؟
1)شما با فرد مناسب بوده ولي طرز صحيحي مهر نمي ورزيد.
شما و همسرتان از عادتهاي ارتباطي ضعيفي برخوردار هستيد.
به درستي نمي دانيد كه چطور صميميت واقعي توليد كنيد .
چيزي را مي خواهيد مطالبه نمي كنيد و در نهايت احساس انزجار مي كنيد .
از رابطه تان غافل مي شويد .
شما با فرد نامناسب هستيد .
عشق و يا سبك زندگي شما با عشق و سبك زندگي همسرتان از تفاهم و همخواني كافي برخوردار نيستند.
شما ارزشهاي مشترك كافي نداشته و به اصول مشتركي نيز پايبند نيستيد.
همسر شما داراي عيبها و نقص هاي بزرگي است كه ازدواجي موفق را ناممكن مي سازد.
شما نمي توانيد نيازهاي يكديگر را برآورده كنيد .
نكته مهم اين است((كسي)) كه براي مهرورزيدن انتخاب مي كنيد ،به همان اندازه ((روشي)) كه براي مهر ورزيدن برمي گزينيد مهم است.
اغلب مردم وقت و انرژي بيشتري صرف تصميم گيري براي خريد يك ماشين و يا يك دستگاه ويدئو مي كنند تا صرف اينكه تصميم بگيرند با چه كسي تشكيل خانواده بدهند.
يكي از دلايلي كه بسياري از مردم به ازدواج با فرد نامناسب تن مي دهند چيزي است كه آن را(( ضريب هوشي)) پايين مي ناميم. ضريب هوشي شما به ميزان دانش شما در خلق و حفظ رابطه اي سالم و موفق بستگي دارد و ميزان ضريب هوشي شما تعيين كننده انتخاب شما خواهد بود حتي اگر شما از ضريب هوشي بالايي برخوردار بوده و يا به اصطلاح باهوش در عشق باشيد احتمالاً هنوز اشتباهاتي مرتكب خواهيد شد اما نه به اندازه كسي كه از ضريب هوشي كمتري برخوردار است. در پايان اين تحقيق شما اين آزمون را مشاهده كنيد و اگر مايل باشيد مي توانيد آن را انجام دهيد.