پاورپوینت ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي در افق 1404

ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي,نگاهی به راه آهن جهان وایران,وضع موجود صنايع ريلي در جهان,توسعه يافتگي حمل و نقل ريلي در ايران و منطقه,فرصتهاي توسعه حمل ونقل ريلي و صنايع مربوطه

توضیحات: دانلود پاورپوینت با موضوع ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي در افق 1404، دز قالب ppt و در 35 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: اولويت حمل و نقل ريلي در نگاه رهبر معظم انقلاب:مقام معظم رهبري در بند هفتم سیاست‌های کلی اصلاح الگویپاورپوینت ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي در افق 1404|35023736|golden|ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي,نگاهی به راه آهن جهان وایران,وضع موجود صنايع ريلي در جهان,توسعه يافتگي حمل و نقل ريلي در ايران و منطقه,فرصتهاي توسعه حمل ونقل ريلي و صنايع مربوطه
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي در افق 1404 می باشد.

توضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع ابعاد پيشنهادي سند راهبردي صنايع ريلي در افق 1404،دز قالب ppt و در 35 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:اولويت حمل و نقل ريلي در نگاه رهبر معظم انقلاب:مقام معظم رهبري در بند هفتم سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف که به روسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخيص ابلاغ شده است بر حمل و نقل ريلي به شرح ذيل تاكيد فرموده اند :
اصلاح و تقویت ساختار حمل و نقل عمومی با تأکید بر راه آهن درون شهری و برون شهری به منظور فراهم کردن امکان استفاده سهل و ارزان از وسایل حمل و نقل عمومی.
ابلاغ سياستهاي برنامه سوم توسعه در زمينه حمل و نقل با اولويت حمل ونقل ريلي.
چنانچه بين هواپيما و راه آهن مقايسه اي داشتيد اولويت را به حمل و نقل ريلي بدهيد.

فرصتهاي توسعه حمل ونقل ريلي و صنايع مربوطه:تجارت جهاني در دهه آينده به حدود 30 هزار ميليارد دلار خواهد رسيد.
با توجه به موقعيت ممتاز جغرافيايي ايران، سهم خوبي مي توانيم در اين حوزه
داشته باشيم.
وسعت كشور و فاصله بسيار مناسب مبدا بارهاي وارداتي به محل مصرف به ويژه در شهر تهران و...
تمركز شهرنشيني و شهرهاي بزرگ بالاي چند ميليون نفر جمعيت
توسعه كشور و سياستهاي تمركز زدايي و مهاجرت معكوس، فرصت خوبي براي حمل ونقل سريع السير مسافر است.
سهم 12 درصدي لجستيك از توليد ناخالص داخلي در كشور ، بازار هدف بزرگي به ارزش 50 ميليارد دلار در سال را ترسيم مي نمايد كه چنانچه ارتباط حمل و نقل با ايجاد اشتغال را در نظر بگيريم اهميت آن بيشتر ميگردد.
سهم 42 درصدي حمل و نقل در كشور از يارانه سوخت زمينه بسيار خوبي براي كاهش يارانه ها در اين بخش حساس اقتصادي فراهم نموده است.
فقدان شبكه ريلي در افغانستان، و برنامه هاي احداث و اتصال خط ريلي با عرض استاندارد به شبكه ايران زمينه هاي خوبي را براي ترانزيت از كشور چين به سمت آسيا فراهم كرده است.
عضويت ايران در اكو، G20، D8و... فرصتهاي ارزنده اي را در اين صنعت براي كشور فراهم كرده است.
محدوديت ظرفيت كشورهاي عبوري از كانال سوئز و طولاني شدن زمان سير كشتي ها مي تواند يك فرصت مناسب براي حمل بار از شرق آسيا و جنوب شرق آسيا به اروپا فراهم كند.
و . . .

فهرست مطالب:اولويت حمل و نقل ريلي در نگاه رهبر معظم انقلابنگاهی به راه آهن جهان وایران ( با عمر 72 سال)
نگاهی به مترو جهان وايران ( با عمر 13 سال )فرصتهاي توسعه حمل ونقل ريلي و صنايع مربوطهوضع موجود حمل و نقل ريلي در جهانتوسعه يافتگي حمل و نقل ريلي در ايران و منطقهوضع موجود صنايع ريلي در جهانصنايع ناوگان ريلي در ايرانصنايع ريلي زير ساخت در ايران
صنعت تعمير و نگهداريبازار ريلي در جهانبازار ريلي و سرمايه گذاري در منطقهو . . .

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.