پاورپوینت آثار و تبعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی طرح تحول نظام سلامت

تبعات سیاسی طرح تحول نظام سلامت,تبعات اقتصادی طرح تحول نظام سلامت,تبعات اجتماعی طرح تحول نظام سلامت,طرح تحول نظام سلامت,تحقیق طرح تحول نظام سلامت,مقاله طرح تحول نظام سلامت,پاورپوینت طرح تحول نظام سلامت

توضیحات: دانلود پاورپوینت با موضوع آثار و تبعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی طرح تحول نظام سلامت ،در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: تعارض :فرآیندی که در آن نوعی تلاش آگاهانه به وسیله فرد «الف» انجام می گیرد تا بدین وسیله تلاپاورپوینت آثار و تبعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی طرح تحول نظام سلامت|35020715|golden|تبعات سیاسی طرح تحول نظام سلامت,تبعات اقتصادی طرح تحول نظام سلامت,تبعات اجتماعی طرح تحول نظام سلامت,طرح تحول نظام سلامت,تحقیق طرح تحول نظام سلامت,مقاله طرح تحول نظام سلامت,پاورپوینت طرح تحول نظام سلامت
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت آثار و تبعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی طرح تحول نظام سلامت می باشد.

توضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع آثار و تبعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی طرح تحول نظام سلامت،در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:تعارض :فرآیندی که در آن نوعی تلاش آگاهانه به وسیله فرد «الف» انجام می گیرد تا بدین وسیله تلاشهای فرد «ب» را از طریق سد کردن راه او خنثی کند تا اینکه فرد «ب» در مسیر نیل به هدف خود مستأصل شود و در نتیجه فرد«الف» بتواند برمیزان منافع خود بیافزاید .

ازخود بیگانگی یا الیناسیون (Alienation) :واژه‌ای است که در لغت به‌معنای از دست دادن، یا قطع ارتباط با چیزی است. این واژه به طورخاص در دست‌نوشته‌های اقتصادی-فلسفی ۱۸۴۴مارکس بیان شد و از این طریق شهرت یافت. در این کتاب این اصطلاح برای انسانی به‌کار رفته‌است که با طبیعت انسانی بیگانه شده‌است.
مارکس این واژه را برای توصیف کارگران مزدبگیری به‌کار برد که از وضع زندگی راضی‌کننده‌ای برخوردار نیستند، چرا که فعالیت زندگی آن‌ها - به‌عنوان عامل اجتماعی مولد - خالی از هرگونه کنش یا رضایت گروهی است و هیچ‌گونه مالکیتی بر زندگی یا محصولاتشان ندارند.
و . . .

فهرست مطالب:تعارض
استضعافازخود بیگانگی یا الیناسیون
گذری بر نظام های اقتصادی
کمونیسمسوسیالیسکاپیتالیسملیبرالیسمنظام اقتصاد اسلامیمروری بر نهضت های آزادی بخش
آپارتایدبورژوازیاصل اثر تورمی
اصل بهینگی پاراتو
اصل سوم از نظامنامه مشیرالدوله(1289)میزان افزایش درآمد پزشکان طی طرح تحول
و . . .

توجه:
چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و
آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی
باشد.