پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی

تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, دانلود پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, پاورپوینت در مورد تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, تحقیق تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, پاورپوینت درباره تحلیل محتوای کتا,,,

دانلود پاورپوینت مقطع پنجم ابتدایی با موضوع تحلیل محتوای کتاب ریاضی، در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: شايد بسياري از مردم و حتي آپاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی|34055137|golden|تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, دانلود پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, پاورپوینت در مورد تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, تحقیق تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی, پاورپوینت درباره تحلیل محتوای کتا,,,
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت تحلیل محتوای کتاب ریاضی مقطع پنجم ابتدایی می باشد.

دانلود پاورپوینت مقطع پنجم ابتدایی با موضوع تحلیل محتوای کتاب ریاضی،
در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

شايد بسياري از مردم و حتي آموزگاران فكر كنند كه رياضيات هنر محاسبه است و رياضي دانان بايد همه عمر خود را صرف ساختن محاسبات پيچيده رياضي كند . چنين عقيده اي به حقيقت نزديك نيست . كار رياضي دانان استدلال است نه محاسبه .
در حقيقت ما در آموزش مفاهيم مربوط به رياضي در پي محاسبه كردن نيستيم بلكه پرورش تفكر منطقي در فراگيران يكي از اهداف مهم مي باشد . هدف اصلي اين مجموعه گسترش دادن و علاقه به رياضيات و ايجاد انگيزه مي نمايد .
روشهاي رياضي در تمام زندگي ما نفوذ كرده است . رياضيات امروزي ، تنها زمينه اي براي محاسبه نيست . بلكه به صورت سلاحي نيرومند است كه براي تحقيق درآمده و بارها و بارها براي تجربه پيشي گرفته است . با وجود اين ، جوانان جست و جوگر امروزي ، حداكثر با چنان سطحي از پيشرفت رياضيات سروكار دارند كه در بهترين شرايط ، مربوط به صد سال پيش است . و همين جوانان ، فردا بايد بتوانند دانشهاي طبيعي ، صنعت و اقتصاد را تكامل دهند . همين جوانان امروزي اند كه بايد رازهاي انديشه را بگشايند ، به فضاي دور دست كيهاني راه يابند ، روندهاي صنعتي را ادامه دهند و روشهاي موثري براي تشخيص بيماريها و درمان آنها پيدا كنند .
رياضيات چيست ؟

رياضيات يك شيوه تفكّر است . رياضيات ما را به داشتن راهبردي در سازماندهي و تجزيه و تركيب داده ها آنهم نه منحصرا در محاسبات ، مجهّز مي كند . رياضيات هنري است كه با نظم و سازگاري دروني توصيف مي شود . اكثر كودكان رياضيات را مجموعه درهمي از حقايق و مهارتهاي مجزا مي دانند ، كه بايد حفظ شوند .
رياضيات يك ابزار است و اين همان چيزي است كه رياضي دانان و حتي مردم عادي در زندگي روزمره به كار مي برند .
رياضيات زباني است كه در تعريف دقيق اصطلاحات و نمادها به كار مي رود و ما را در برقراري ارتباط علمي و ساير ارتباطات در زندگي روزمره توانا مي كند .
چرا رياضيات را ياد مي دهيم ؟

پاسخ اين است كه رياضيات زندگي روزمره ، براي علم ، براي تجارت و براي صنعت مفيد است . زيرا اولا يك وسيله ارتباطي قدرتمند ، معتبر و بدون الهام است . ثانيا ابزاري براي تعيين و پيش بيني است . قدرت آن در علائم ( سمبولهاي ) آن ، كه گرامر و تجزيه و تركيبهاي خاص خود را دارد ، نهفته است يك دليل اصلي ماندگاري جايگاه ويژه اي كه رياضيات در برنامه درسي مدرسه حائز اهميت است استفاده از آن در دو قرن گذشته به عنوان يك ابزار غربال يا صافي براي ورود به بسياري از مشاغل است ...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع پنجم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.