پاورپوینت بررسی فصل هفتم کتاب ریاضی دوم ابتدایی

پاورپوینت بررسی فصل هفتم ریاضی دوم دبستان , دانلود پاورپوینت دوم ابتدایی با موضوع بررسی فصل هفتم ریاضی , پاورپوینت کلاس دوم در مورد بررسی فصل هفتم ریاضی , پاورپوینت کلاس دوم ابتدایی , پاورپوینت پایه دوم دبستان بررسی فصل هفتم ریاضی

دانلود پاورپوینت بررسی فصل هفتم کتاب ریاضی دوم ابتدایی ، در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف: آماده سازی برای مفهوم کسر و نمایش پاورپوینت بررسی فصل هفتم کتاب ریاضی دوم ابتدایی|34054387|golden|پاورپوینت بررسی فصل هفتم ریاضی دوم دبستان , دانلود پاورپوینت دوم ابتدایی با موضوع بررسی فصل هفتم ریاضی , پاورپوینت کلاس دوم در مورد بررسی فصل هفتم ریاضی , پاورپوینت کلاس دوم ابتدایی , پاورپوینت پایه دوم دبستان بررسی فصل هفتم ریاضی
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت بررسی فصل هفتم کتاب ریاضی دوم ابتدایی می باشد.

دانلود پاورپوینت بررسی فصل هفتم کتاب ریاضی دوم ابتدایی،
در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
هدف:
آماده سازی برای مفهوم کسر و نمایش قسمت های مساوی در پرچم
تقسیم کردن و بالا بردن توان علمی بچه ها در کسر
روش: برای این صفحه می توانیم کره جغرافیایی زمین را برای نمونه بیاوریم و به آن ها نشان دهیم که بیش تر آن آبی است و رنگ آبی نشانه ی آب است. از همان وسیله که برای ساعت درست کرده بودیم می توانیم یک دایره ی آبی و یک دایره با رنگ قهوه ای درست کنیم و با آن سه چهارم آبی را نشان دهیم و بگوییم اگر کره ی زمین را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنیم. سه قسمت آن آبی باشد یعنی چه؟ یعنی این که بیش تر کره زمین آب است و در فرهنگ خواندن پایین صفحه هم یاد می گیرد دو قسمت از سه قسمت مساوی بدن ما هم آب است.
از بچه ها می خواهم در هر گروه با مستطیل های سبز و سفید و قرمز خود یک پرچم درست کنند و یک کلمه الله که خودم به تعداد گروه تهیه کرده ام به آن ها می دهم تا پرچم خود را درست کنند چسب هم دارند . رنگ سبز در بالای پرچم قرار می گیرد و رنگ قرمز در پایین قرار می گیرد .
وقتی درست کردن پرچم تمام شد به هر گروه یک نی بلند می دهم تا پرچم خود را به آن بچسبد .
حالا سؤال می کنم: چند مستطیل داشتید سه تا. چند تاش قرمز بود؟ یکی. چند تا سبز؟ یکی
از رنگ پرچم برای گروهبندی استفاده می کنم. گروه های سه نفره برای هر گروه یک مستطیل قرمز و یک مستطیل سفید و یک مستطیل سبز در نظر می گیرم و پشت آن نام گروه را می نویسم. مثلا نام گروه یک تا 12 را پشت آن می نویسم بچه ها در جای گروه خود قرار می گیرند و به این صورت گروهبندی می شوند. هنگام تدریس از این مستطیل ها استفاده می کنند ...توضیحات:
این پاورپوینت قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع دوم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.