تحقیق تاثیر قرآن در زندگي بشر

دانلود تحقیق تاثیر قرآن در زندگي بشر, پاورپوینت تاثیر قرآن در زندگي بشر, تحقیق در مورد تاثیر قرآن در زندگي بشر, مقاله تاثیر قرآن در زندگي بشر, دانلود پاورپوینت تاثیر قرآن در زندگي بشر, تاثیر قرآن در زندگي بشرpdf, پروژه تاثیر قرآن در زندگي بشر

دانلود تحقیق با موضوع تاثیر قرآن در زندگي بشر، در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: قرآن کریم که زبان خداوند برای ما انسانهاست ،با ارزشترین کتاب در دنیاست، ما کتاب می خوانیم که از آن درس بگیریم آیا استادی بزرگتر از خداوند وجود دتحقیق تاثیر قرآن در زندگي بشر|34053420|golden|دانلود تحقیق تاثیر قرآن در زندگي بشر, پاورپوینت تاثیر قرآن در زندگي بشر, تحقیق در مورد تاثیر قرآن در زندگي بشر, مقاله تاثیر قرآن در زندگي بشر, دانلود پاورپوینت تاثیر قرآن در زندگي بشر, تاثیر قرآن در زندگي بشرpdf, پروژه تاثیر قرآن در زندگي بشر
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق تاثیر قرآن در زندگي بشر می باشد.

دانلود تحقیق با موضوع تاثیر قرآن در زندگي بشر،
در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
قرآن کریم که زبان خداوند برای ما انسانهاست ،با ارزشترین کتاب در دنیاست، ما کتاب می خوانیم که از آن درس بگیریم آیا استادی بزرگتر از خداوند وجود دارد که بخواهد به انسانها درس زندگی بدهد؟

هرگز. زیرا قرآن کتابی است که خالق تمام هستی آن را برای هدایت ما انسانها بر پیامبران نازل فرموده است.

پس بدون شک کامل ترین کتاب در جهان است و چون کاملترین است حتماً در زندگی ما نقش حیاتی و پررنگ دارد.قرآن در زندگی انسان ها فقط مربوط به یکدوره نیست بلکه برای تمامی انسانها تاریخ همیشه تازگی دارد وارزشمند است.

- نقش قرآن در هدایت انسانها :

چون این کتاب از طرف خدوند برای راهنمائی انسانها وتوسط پیامبران الهی وبدون دخل وتصرف ودستکاری به ما رسیده است ،لذا می توان گفت که بهترین وسیله برای هدایت است.

خداوند بسیار دوست دارد که بندگانش به راه راست هدایت شوند به همین علت با زیبا ترین سخن ها ، آنان را به راه درستی وپاکی سفارش کرده وتمامی این راهنمائی ها را دراین کتاب زیبا ، نوشته است وپیامبران را مأمور کرده که سخنان زیبای او را به گوش ما انسانها برسانند.

پس قطعاً زیباترین سخن ها از طرف عزیزترین هر دو جهان یعنی خداوند وبوسیله گرامی ترین نفرات عالم یعنی پیامبران ، در دل ما انسانها اثر گزار خواهد بود.

- نقش قرآن در پیشرفت علمی انسانها :
انسانها امروزه به تجارب علمی وکشفیات بزرگی دست پیدا می کنند که وقتی به قرآن مراجعه
می نمائیم، می بینیم که راه وروش رسیدن به این اختراعات وابتکارات در قرآن مجید آمده است .قرآن آنقدر به علم ودانش اهمیت می دهدکه می فرماید: آیا برابرند آنان که می دانند وآنان که نمی دانند؟

مطابل بسیار زیادی در قرآن وجود دارد که وقتی آن را می شکافی دنیائی نامحدود از دانستنی ها را از آن خارج می نمائی.تمامی دانشمندان بزرگ جهان اعتراف می کنند که با وجود تمامی اختراعات خود، هنوز قطره ای کوچک از دریای بیکران علم الهی را کشف ننموده اند ...