پاورپوینت فصل دوم جلد اول کتاب بازارها و نهادهای مالی تالیف ساندرز (عوامل تعیین کننده نرخ بهره)

کتاب بازارها و نهادهای مالی تالیف ساندرز,کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,دانلودکتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,پاورپوینت کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,خلاصه کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,نکات کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز

دانلود پاورپوینت فصل دوم جلد اول کتاب بازارها و نهادهای مالی تالیف ساندرز با موضوع عوامل تعیین کننده نرخ بهره، در قالب ppt و در 55 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: نرپاورپوینت فصل دوم جلد اول کتاب بازارها و نهادهای مالی تالیف ساندرز (عوامل تعیین کننده نرخ بهره)|34051587|golden|کتاب بازارها و نهادهای مالی تالیف ساندرز,کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,دانلودکتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,پاورپوینت کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,خلاصه کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز,نکات کتاب بازارها و نهادهای مالی ساندرز
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت فصل دوم جلد اول کتاب بازارها و نهادهای مالی تالیف ساندرز (عوامل تعیین کننده نرخ بهره) می باشد.

دانلود پاورپوینت فصل دوم جلد اول کتاب بازارها و نهادهای مالی تالیف ساندرز با موضوع عوامل تعیین کننده نرخ بهره،
در قالب ppt و در 55 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

نرخ بهره اسمی
ارزش زمانی پول، پلی در میان نرخ بهره و ارزشیابی اوراق بهادار
بهره ساده و مرکب
ارزش فعلی پرداخت یکجا
ارزش آتی پرداخت های یکجا

و ...بخشی از متن پاورپوینت:
نرخ بهره:
نرخ بهره نرخی است که در عمل در بازارهای مالی قابل مشاهده است.
نرخ بهره اسمی به صورت مستقیم ارزش(قیمت) بسیاری از اوراق بهادار موجود در بازارهای پول و سرمایه را در داخل و خارج از مرزهای یک کشور را تحت تأثیر قرار می دهد.

نرخ بهره اسمی بر رابطه میان نرخ های ارز خارجی نقد و آتی تأثیر می گذارد.


ارزش زمانی پول:
ارزش زمانی پول، پلی در میان نرخ بهره و ارزشیابی اوراق بهادار می باشد.
ارزش زمانی پول بر این مفهوم استوار است که ارزش دلاری مبالغی که در حال حاضر دریافت می شود بیشتر از ارزش دلاری مبالغی است که در زمان آتی دریافت خواهد شد.
یکی از مفروضات اصلی ارزش زمانی پول این است که هر بهره یا بازده ای که در ازای سرمایه گذاری در هر برهه زمانی کسب می شود،بلافاصله سرمایه گذاری می شود،و به بهره سرمایه گذاری شده نیز بهره تعلق می گیرد، و این هماه مفهوم نرخ بهره مرکب است.
نرخ بهره مرکب در مقابل نرخ بهره ساده است،که در آن فرض می شود بازده های بهره در دوره زمانی موردنظر دوباره سرمایه گذاری نمی شود.
مفهوم ارزش زمانی پول را می توان برای تعیین ارزش جریان های نقدی حاصل از یک سرمایه گذاری در پایان افق سرمایه گذاری استفاده کرد ...