پاورپوینت بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی

پاورپوینت بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی,تعریف ابزار مشتقه ,خصوصيات ابزار مشتقه ,نقش اقتصادي ابزار مالی مشتقه ,معایب ابزارهای مشتقه,انواع قراردادهاي مشتقه ,قرارداد آتي ,پيمان آتي ,قراردادهاي سلف ,قراردادهاي استصناع ,قراردادهاي معاوضه اي

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی، در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه تعریف ابزار مشتقه (Derivative Contract) خصوصياتپاورپوینت بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی|34050718|golden|پاورپوینت بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی,تعریف ابزار مشتقه ,خصوصيات ابزار مشتقه ,نقش اقتصادي ابزار مالی مشتقه ,معایب ابزارهای مشتقه,انواع قراردادهاي مشتقه ,قرارداد آتي ,پيمان آتي ,قراردادهاي سلف ,قراردادهاي استصناع ,قراردادهاي معاوضه اي
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی می باشد.

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی،

در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه
تعریف ابزار مشتقه (Derivative Contract)
خصوصيات ابزار مشتقه
نقش اقتصادي ابزار مالی مشتقه
معایب ابزارهای مشتقه
انواع قراردادهاي مشتقه
قرارداد آتي (Futures Contracts)
پيمان آتي (Forward Contracts)
تفاوتهای کلی بین قراردادهای آتی و پیمان های آتی
قراردادهاي سلف (Bai-Salaf )
تفاوت قرارداد سلف و قراردادآتی
قراردادهاي استصناع (Bai-Istisna)
قراردادهاي معاوضه اي (SwapContracts)
قراردادهاي اختياري(Option Contracts)
تقسیم بندی قراردادهای اختیاری از نظر سررسید
اختيار خريد (Call Option)
اختيار فروش (Put option)
نتیجه گیریقسمتی از متن پاورپوینت:
پيمان آتي (Forward Contracts ): قراردادي است که در آن دو طرف تعهد مي کنند که در يک تاريخ مشخص يا يک قيمت مشخص(توافقي است طبق ضوابط بازار غيررسمي بورس) يک کالا با کيفيت مشخص را مبادله كنند. در اين قرارداد دو طرف متعهد هستند که طبق ضوابط قرارداد عمل كنند . طرفی که به خرید دارایی در آینده تعهد می دهد یک پوزیشن لانگ اختیار کرده، و طرفی که به فروش دارایی در آینده تعهد می دهد پوزیشن شورت گرفته است. قیمتی که روی آن توافق حاصل می شود قیمت تحویل نامیده می شود، که برابر قیمت آتی در زمانی است که قرارداد منعقد می شود خريدار معمولانگران است که قيمت کالا در آينده بالارود و فروشنده نگران است که قيمت کالاثابت مانده يا پايين بيايد. اين قرارداد ها در بازارهاي غيررسمي يا خارج از بورس صورت مي گيرند و معمولاً به علت اعتبار بالاي دو طرف معامله کل مبلغ در زمان تحويل کالا در سررسيد پرداخت مي شود ...توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی می باشد که در حجم 29 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، اقتصاد و مجموعه مدیریت به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.