پاورپوینت حسابداری فعالیت های بیمه ای (همراه با مثال های تشریحی)

پاورپوینت حسابداری فعالیت های بیمه,حسابداری فعالیت های بیمه,تاریخچه بیمه در جهان,تاریخچه بیمه در ایران ,جایگاه بیمه بعداز انقلاب اسلامی ,تعاریف واصطلاحات بیمه ای ,بیمه,قرارداد بیمه,فرانشیز,بیمه اتکائی ,اصول بیمه ,انواع بیمه ها

دانلود پاورپوینت با موضوع ح سابداری فعالیت های بیمه ای (همراه با مثالهای تشریحی)، در قالب pptx و در 69 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: تاریخچه بیمه در جهان تاریخچه بپاورپوینت حسابداری فعالیت های بیمه ای (همراه با مثال های تشریحی)|34050631|golden|پاورپوینت حسابداری فعالیت های بیمه,حسابداری فعالیت های بیمه,تاریخچه بیمه در جهان,تاریخچه بیمه در ایران ,جایگاه بیمه بعداز انقلاب اسلامی ,تعاریف واصطلاحات بیمه ای ,بیمه,قرارداد بیمه,فرانشیز,بیمه اتکائی ,اصول بیمه ,انواع بیمه ها
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت حسابداری فعالیت های بیمه ای (همراه با مثال های تشریحی) می باشد.

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری فعالیت های بیمه ای (همراه با مثالهای تشریحی)،

در قالب pptx و در 69 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


تاریخچه بیمه در جهان
تاریخچه بیمه در ایران
جایگاه بیمه بعد از انقلاب اسلامی
تعاریف و اصطلاحات بیمه ای
بیمه
قرارداد بیمه
بیمه گر
بیمه گذار
بیمه شده
حق بیمه
خسارتهای تبعی
فرانشیز
بیمه اتکائی
اصول بیمه
انواع بیمه ها
بیمه اشخاص
بیمه عمر
بیمه درمانی
بیمه حوادث
بیمه اموال
بیمه اتومبیل
بیمه حمل و نقل
بیمه مهندسی
بیمه مسئولیت مدنی پزشکان
حسابداری درآمدها و هزینه های بیمه ای
شناسایی درآمدها
هزینه های عملیاتی در موسسات بیمه
ذخایر فنی
ذخیره حق بیمه
ذخیره خسارت های معوق (خسارت های پرداخت نشده)
ذخیره تکمیلی
ذخیره مشارکت در منافع
ذخیره فنی خطرات طبیعی
عملیات بیمه اتکایی
محاسبه ذخیره حق بیمه و ثبت های مربوط به آن
مثال های تشریحیقسمتی از متن پاورپوینت:
اصولا بیمه ها بر دو گروه کلی بیمه های بازرگانی و اجتماعی تقسیم می شود. مثلا سازمانهای تامین اجتماعی و خدمات درمانی در زمینه بیمه های عمومی و عام المنفعه نظیر بیمه های درمانی، بازنشستگی، از کار افتادگی و مستمری های مختلف فعالیت دارند. یعنی هدف، آن بوده تا اکثریت جامعه از طریق پوشش بیمه ای اجباری و عمومی بیمه شوند. در اکثر کشورهای دنیا بیمه های عمومی به صورت اجباری است تا منافع جمعی و ملی دستخوش حوادث و وقایع نگردد. اما شاخه اصلی فعالیت های شرکتهای بیمه در زمینه بیمه های انفرادی و بازرگانی، اختیاری است نظیر بیمه عمر، آتش سوزی، بدنه اتومبیل، باربری و ... البته بیمه شخص ثالث اتومبیل علیرغم اجباری بودن، توسط شرکت های بیمه عرضه می گردد ...توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع حسابداری فعالیت های بیمه ای می باشد که در حجم 69 اسلاید، همراه با توضیحات کامل و همچنین مثالهای تشریحی تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته حسابداری به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.