پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی

جایگاه بیمه در نظام نگهداری منابع انسانی,جایگاه بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی,نظام نگهداری منابع انسانی,پاورپوینت نظام نگهداری منابع انسانی,نظام حفظ ونگهداری منابع انسانی,تحقیق نظام نگهداری منابع انسانی,پاورپوینت نظام نگهداری منابع انس

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی، در قالب pptx و در 13 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه بیمه بیکاری از مشکلات عمده پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی|34047966|golden|جایگاه بیمه در نظام نگهداری منابع انسانی,جایگاه بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی,نظام نگهداری منابع انسانی,پاورپوینت نظام نگهداری منابع انسانی,نظام حفظ ونگهداری منابع انسانی,تحقیق نظام نگهداری منابع انسانی,پاورپوینت نظام نگهداری منابع انس
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی می باشد.

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی،

در قالب pptx و در 13 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه
بیمه بیکاری
از مشکلات عمده تدوین قانون بیمه بیکاری
بیمه بیکاری
بازخرید
بازنشستگی
طرح های صندوق بازنشستگی
نرخ حقوق بازنشستگی
مراحل قبل و بعد از بازنشستگیقسمتی از متن پاورپوینت:
برنامه بیمه و بازنشستگی به منظور ایجاد امنیت اقتصادی و تامین معاش و زندگی مستخدم و خانواده اش در زمان بیکاری، بیماری، پیری و از کار افتادگی و بالاخره مرگ، تهیه و اجرا می شود.


که شامل طبقه بندی های مختلفی از جمله بیمه تصادفات و نقص عضو در حین کار ،بیمه عمر و بیکاری و بیمه خدمات درمانی و... می باشد.


اغاز مرحله بازنشستگی با آغاز دوران پیری نیست و در دو حالت یکی به حکم قانون (سن بازنشستگی) و دیگری به جبر زمان (ویژگی های فیزیولوژی) اتفاق می افتد. نمی توان سن معینی برای این منظور توصیه کرد. ولی می توان با توجه به شرایط اقلیمی، رفاهی، واجتماعی و اقتصادی مختلف سن خاصی برای این منظور توصیه کرد. (معمولاً بین 55 تا 75 سالگی).


هر چه احتمال سال های عمر بیمه شده بعد از رسیدن به سن بازنشستگی بیشتر باشد، تعهدات مالی صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی بیشتر خواهد بود.


هم چنین نرخ حق بیمه و شرایط آن، نسبت به عواملی مثل نرخ تورم و چگونگی بهره برداری از ذخیره و اندوخته های مالی صندوق تامین اجتماعی و هم چنین کم و کیف هزینه های اداری تغییر پذیرند.


انتخاب سن پایین برای بازنشستگی، نه تنها بار تعهدات صندوق های بیمه و بازنشستگی را سنگین مکند بلکه با مسایل مختلف اقتصادی اجتماعی ربط پیدا می کند ...توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی، می باشد که در حجم 13 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.


پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.