پاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن

دانلود,رایگان,دانلود رایگان,خرید دانلود رایگان پاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن,خرید دانلود رایگانپاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن,خرید دانلود رایگان,دانلود رایگان پاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن

دانلود پاورپوینت با موضوع درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن دارای 18 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 18 اسلاید فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقپاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن|31037731|golden|دانلود,رایگان,دانلود رایگان,خرید دانلود رایگان پاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن,خرید دانلود رایگانپاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن,خرید دانلود رایگان,دانلود رایگان پاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن می باشد.


دانلود پاورپوینت با موضوع درس 6 علوم نهم فشار و آثار آن دارای 18 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 18 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:


فهرست
فهرست مطالب
آموختیم که...
نیرو -فشار
یک پله بالاتر
تاثیر دو نیروی یکسان بر مساحت سطح متفاوت
توجیه چند پدیده علمی و فشار در جامد ها
فشار در مایع
ظروف مرتبط و سطح آزاد مایع
اصل پاسکال
ترمز هیدرولیکی
فشار در گازها
توجیه چند پدیده علمی و فشار در گازها

در سال های گذشته با مفهوم نیرو و اثرات آن بر روی جسم آشنا شدید.شما یاد گرفتید که یکای اندازه گیری نیرو نیوتون است. مفاهیم نیرو و فشار در زندگی روزمره خیلی به هم نزدیکند.بنابراین در این فصل شما با مفهوم فشار و تفاوت آن با نیرو آشنا خواهید شد.

به اثر متقابل بین دو جسم نیرو گفته می شود . یکای اندازه گیری آن نیوتون است.

نیرو(F)
به مقدار نیرویی که به واحد سطح وارد می شود فشار گفته می شود.یکای اندازه گیری فشار نیوتون بر متر مربع یا همان پاسکال است. این کمیت توسط فشار سنج قابل اندازه گیری است.
برای محاسبه مقدار فشار از رابطه زیر استفاده می کنیم:

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.


با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.


با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.


بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.


مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز


اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.