پاورپوینت تحیل سایت هتل پروازبوشهر

تحیل سایت هتل پرواز

. دانلود پاورپوینت با موضوع تحیل سایت هتل پروازبوشهر در قالب ppt ودر17اسلاید، قابل ویرایش برشی از متن تحقیق: الف: یکی از ویژگیهای معماری بومی این اقلیم وجود بادپاورپوینت تحیل سایت هتل پروازبوشهر|1795615|golden|تحیل سایت هتل پرواز
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت تحیل سایت هتل پروازبوشهر می باشد.

.

دانلود پاورپوینت با موضوع تحیل سایت هتل پروازبوشهر

در قالب ppt ودر17اسلاید، قابل ویرایش

برشی از متن تحقیق:

الف: یکی از ویژگیهای معماری بومی این اقلیم وجود بادگیرهای بلند و ر به دریا می باشد که نسیمهای لایم و خنک دریایی را گرفته و از کانالهای آجری و خشتی به فضاهای داخلی ساختمان می رساند. نمونه های خوبی از این نوع ساختمان را می توان در بندر لنگه مشاهده وبررسی کرد.
ب: مصالح مصرفی دراین خطه از مصالحی که دارای ظرفیت حرارتی کم باشند، انتخاب می شود و یا از چوب و نی نیز استفاده فراوان می گردد.
ج: در نمای ساختمان از مصالح روشن و هموار وصیقلی استفاده می شود تا انرژی حرارتی خورشید و تابش و انعکاسات نوری را دفع کند.
د: استفاده ازسایه بان و ایوانهای پیش آمده سرپوشیده و بخصوص فرنیزهای مناسب در بالای پنجره ها، از نفوذ آب باران های شدید پیشگیری می کند. همچنین باعث ایجاد سایه بر روی دیوارنما می شود.
ه: چنانچه در تمام جوانب ساختمان کنسول های سرتاسری یا پیش آمدگی متناسب تعبیه شود، راحتی ساکنین تأمین می گردد. به طور کلی استفاده از وجود دستگاههای خنک کنندهف آسایش زندگی را بیشتر و فعالیتهای اقتصادی را از هر جهت ممکن می سازد.