پاورپوینت درباره فرآیند برنامه ریزی نیروی انسانی

پاورپوینت,برنامه ریزی نیروی انسانی,موجودی نیروی انسانی

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 40 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایینپاورپوینت درباره فرآیند برنامه ریزی نیروی انسانی|1679482|golden|پاورپوینت,برنامه ریزی نیروی انسانی,موجودی نیروی انسانی
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت درباره فرآیند برنامه ریزی نیروی انسانی می باشد.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 40 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تعریف کلی

فرایندی است که از طریق آن ورود افراد به سازمان ، حرکت وگردش آنها در سازمان و خروج آنها از سازمان ، پیش بینی و به گونه ای طراحی میشود که هرگاه در سازمان پستی خالی شود مسولان سازمان غافلگیر نشوند مراحل برنامه ریزی نیروی انسانی◄تعیین موجودی نیروی انسانی در سازمان .◄مطالعه و بررسی اهداف آتی سازمان .◄برآورد نیاز سازمان به نیروی انسانی ( تقاضا برای نیروبا توجه به اهداف آتی سازمان . ) ◄برآورد عرضه نیروی انسانی ( از منابع داخلی یا خارجی ) .◄مقایسه عرضه و تقاضای نیروی انسانی و تعیین سیاستهای پرسنلی سازمان بر اساس آن .